PopisDamedis s.r.o. je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren a kancelářských potřeb. Jsme vlastníkem značky Printline - top značky v oblasti alternativních náplní do tiskáren.

Mottem naší firmy je "Spokojený zaměstnanec je nejlepší cestou ke spokojenému zákazníkovi."

Baví Vás práce s čísly? Ráda dotahujete věci do konce a zodpovědnost je Vám vlastní? Pak hledáme právě Vás na pozici finančního referenta.

POŽADUJEME:

- SŠ s maturitou, nejlépe ekonomického směru
- praxi 2 roky na podobné pozici
- praktická znalost účetní a daňové problematiky v oblasti podvojného účetnictví
- znalost programu Pohoda výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

- zpracování plateb v internetovém bankovnictví
- zpracování dobropisů, zápočtů
- vytváření příkazů k úhradě
- upomínky
- administrativní práce spojené s podklady pro účetnictví

NABÍZÍME:

- práce na HPP na dobu určitou s předpokladem prodloužení
- nástupní hrubá mzda 20.000 - 22.000 Kč
- individuální přístup
- 25 dní dovolené
- práce v centru Brna
- kolektiv, který se umí bavit :)
- ovocný bar, teplé a studené nápoje
- firemní akce

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete svůj životopis na ferusova@damedis.cz.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDamedis, s.r.o., Křenová 89/19, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T11:10:19

Společnost

DAMEDIS, s.r.o.
  • DAMEDIS, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Ferusová
  • Telefon : +420 607 507 105
  • E-mail : ferusova@damedis.cz
  • Adresa : Damedis, s.r.o., Křenová 89/19, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

znalost

značky

zpracování

oblasti

dobu

hpp

účetnictvínabízíme

podklady

spojené