PopisNáplň: navrhování optimálního druhu dopravy, přepravy; komunikace s dodavateli a zákazníky; vyjednávání cen dopravy a smluv s přepravci; proclívání zboží, komunikace s celním úřadem, vedení celní agendy, evidence a dokumentace; řešení případných problémů vzniklých při přepravě zboží
Požadavky:; SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistiky, dopravy či v oboru ekonomika a podnikání, skladové hospodářství; znalost AJ nutností, NJ výhodou; znalost práce na PC, MS Office, MS Excel; spolehlivost, samostatnost, pečlivost, důkladnost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí; příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní pojištění; bonusy / prémie; služební telefon; firemní akce, vzdělávací školení; práce na HPP, nástup ihned; nástupní plat 27.000 Kč brutto
Uchazeči mohou své životopisy zasílat na e-mail: personalni@apex-gaming.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAPEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

APEX pro gaming a.s.
  • APEX pro gaming a.s.
  • Kontakt : Hluchá
  • E-mail : personalni@apex-gaming.com
  • Adresa : APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

dopravy

znalost

komunikace

oboru

příspěvek

práce

brutto uchazeči

stravování

office

excel