PopisDruh práce: Manipulační dělník

Místo výkonu práce: Františkov nad Ploučnicí 25, 407 23

Požadavky:
-manuální zručnost
-přesnost a pečlivost
-praxe výhodou

Pracovní náplň:
-montáž a kompletace palet
-práce s ručním nářadím ( vrtačka, bruska, nýtovací pistole).

Kontakt: telefonicky pí. Rabová: Po-Pá. od 7.00 hod. do 14.30 hod. - 412587609, nebo e-mail - rabova@kovo-savcuk.cz.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEXCELENTS spol. s r.o., Františkov nad Ploučnicí 25, 407 23 Františkov nad Ploučnicí Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

EXCELENTS spol. s.r.o.
  • EXCELENTS spol. s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Rabová
  • Telefon : +420 412 587 609
  • E-mail : rabova@kovo-savcuk.cz
  • Adresa : EXCELENTS spol. s r.o., Františkov nad Ploučnicí 25, 407 23 Františkov nad Ploučnicí

Klíčová slova

práce

hod

druh

popá

rabová

telefonicky

pistolekontakt

nýtovací

bruska

vrtačka