PopisNáplň práce:
- sestavování nástrojů dle výkresové dokumentace
- zjišťování závad na nástrojích a formách a jejich následné odstraňování
- provádění funkčních zkoušek nástrojů
- provádění oprav a plánované údržby nástrojů
- práce s technickou dokumentací a normami
- dodržování bezpečnosti práce
Požadavky:
- min SOU vzdělání - technický obor (obráběč kovů, nástrojař)
- praxe na pozici nástrojaře velkou výhodou
- spolehlivost a důslednost
- ochota učit se novým věcem
- znalost čtení technické dokumentace
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
- práci na HPP v atraktivním oboru dodavatele
- možnost nástupu IHNED ale není podmínkou
- zajímavé finanční ohodnocení
- individuální doba na adaptaci
- zaměstnanecké benefity vyplývající z motivačního programu
- možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěChabarovská 240/19, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

HMB, spol. s r.o.
  • HMB, spol. s r.o.
  • Kontakt : Petra Formánková
  • Telefon : +420 482 360 476,602 434 846
  • E-mail : petra.formankova@hmb.cz
  • Adresa : Chabarovská 240/19, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

možnost

práci

nástrojů

provádění

hpp

společnosti

české

rozvíjející

dynamicky

perspektivní