PopisNáplň práce: Prodej rodinných domů a stavebního systému PURLIVE; Vyhledávání kontaktů mezi projektanty a stavebními firmami; Komunikace se zákazníkem od prvního kontaktu až po předání stavby; Velmi dobré komunikační schopnosti
Nabízíme: Atraktivní příjem v závislosti na výsledcích; Pohyblivou pracovní dobu; Možnost práce z domu; Zázemí stabilní české stavební firmy; Být členem sehraného pracovního týmu
Výhodou: Zkušenosti s dřevostavbami, prodejem domů, orientace ve stavebnictví
Požadujeme: Uživatelskou znalost kancelářského balíku MS OFFICE; Časovou flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost; Řidičský průkaz skupiny B

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPURLIVE, spol. s r.o. - Jihočeský kraj, Jihočeský kraj Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

PURLIVE, spol. s r.o.
  • PURLIVE, spol. s r.o.
  • Kontakt : Petr Studený
  • E-mail : info@purlive.cz
  • Adresa : PURLIVE, spol. s r.o. - Jihočeský kraj, Jihočeský kraj

Klíčová slova

práce

domů

náplň

zázemí

stabilní

české

stavební

firmy

členem

sehraného