PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: info@purlive.cz

V rámci rozšiřování prodejního týmu hledáme novou posilu.
Náplň práce:
" Prodej rodinných domů a stavebního systému PURLIVE
" Vyhledávání kontaktů mezi projektanty a stavebními firmami
" Komunikace se zákazníkem od prvního kontaktu až po předání stavby
" Velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
" Atraktivní příjem v závislosti na výsledcích: plat od 35.000,- Kč + provize z prodeje
" Pohyblivou pracovní dobu
" Možnost práce z domu
" Zázemí stabilní české stavební firmy
" Být členem sehraného pracovního týmu
" Externí spolupráci

Výhodou:
" Zkušenosti s dřevostavbami, prodejem domů, orientace ve stavebnictví

Požadujeme:
" Uživatelskou znalost kancelářského balíku MS OFFICE
" Časovou flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
" Řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnavatel nemá zastoupení v Plzni.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPURLIVE, spol. s r.o., Plzeňský kraj, Vnitřní Město 1, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

PURLIVE, spol. s r.o.
  • PURLIVE, spol. s r.o.
  • Kontakt : Petr Bc.Studený
  • E-mail : info@purlive.cz
  • Adresa : PURLIVE, spol. s r.o., Plzeňský kraj, Vnitřní Město 1, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

domů

životopis

prodejem

dobu quot možnost

práce

domu quot zázemí

stabilní

české

stavební

firmy quot být