PopisPožadavky
-SOU, SŠ, VOŠ v oboru elektro - práce vhodná i pro absolventy
-obsluha PC na uživatelské úrovni
-zodpovědnost, spolehlivost
-časová flexibilita
Nabídka
-výborné zázemí stabilní elektrotechnické společnosti
-motivující systém odměn a benefitů
-příspěvek na stravování
Pracovní náplň: Obsluha osazovacího automatu, sítotiskového zařízení, reflow pece a pájecí vlny. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Bustec production s.r.o.
  • Bustec production s.r.o.
  • Kontakt : Miloslav Zvejška
  • Telefon : +420 728 898 892
  • E-mail : zvejska@bustec.cz
  • Adresa : Bustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

požadavky sou

systém

pájecí

pece

reflow

zařízení

sítotiskového

automatu

osazovacího

obsluha