PopisOPERÁTOŘI VÝROBY
Nástup možný ihned, po roce pracovní poměr na dobu neurčitou!
POŽADUJEME: SŠ/SOU vzdělání technického směru výhodou, praxe s obsluhou strojů, základní znalost práce na PC, přesnost, pozornost při práci, samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha lisu, výměna nástrojů a svitků, průběžná kontrola výlisků po celou dobu výroby
NABÍZÍME: nástupní plat ve výši 23.000,- Kč, 13. mzda, obědy nebo stravenky, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, příspěvek na masáže, společné akce, zázemí silné a stabilní automotive společnosti.
PRVNÍ KONTAKT: p. Blanka Čížová e-mailem na: b.cizova@polanka.sodecia.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěLeskovec 40, 756 11 Valašská Polanka Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Sodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o.
  • Sodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o.
  • Kontakt : Blanka Čížová
  • E-mail : b.cizova@polanka.sodecia.com
  • Adresa : Leskovec 40, 756 11 Valašská Polanka

Klíčová slova

dobu

práce

příspěvek

operátoři

penzijní

celou

výroby nabízíme

nástupní

plat

výši