PopisPožadavky
-Středoškolské nebo odborné vyučení, vhodné i pro absolventy
-Manuální zručnost
-Dobrý zdravotní stav
-Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, svědomitost
Pracovní náplň
-Ruční aplikace laku nátěrem na elektronické komponenty
-Fixace komponent tavnou pistolí
-Optická kontrola po aplikaci nátěru
Nabídka
-Výborné zázemí stabilní elektrotechnické společnosti
-Motivující systém odměn a benefitů. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Bustec production s.r.o.
  • Bustec production s.r.o.
  • Kontakt : Miloslav Zvejška
  • Telefon : +420 728 898 892
  • E-mail : zvejska@bustec.cz
  • Adresa : Bustec production s.r.o. - pracoviště, Brněnská č.p. 1748/21b, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

požadavky středoškolské

komponenty fixace

odměn

systém

společnosti motivující

elektrotechnické

stabilní

zázemí

nátěru nabídka výborné