Popispracovní náplň:
- provádění zdravotní transportů v rámci celé ČR
- přeprava biolog. materiálu
- zajišťování zdravotních transportů při sportovních akcích
požadujeme:
- ŘP sk. B, C výhodou
- doložitelná praxe v řízení motor. vozidel minimálně 2 roky
- výborné řidičské schopnosti
- výborný zdravotní stav
- časovou flexibilitu
- samostatnost, iniciativa, vstřícný přístup a příjemné vystupování
- trestní bezúhonnost
nabízíme:
- mzda v pásmu 22.000 KČ - 30.000,- KČ
- příspěvek ve výši 100% na získání kvalifikace řidiče DRNR
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou a odpovědnou práci
- zaměstnanecké benefity - stravenky, příspěvek na život. či důchod. pojištění
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nástup dohodou
V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: gedeon@zdstepanek.cz Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zasláním životopisu vyjadřuje žadatel souhlas se zpracováním osobních údajů.
Kontaktní osoby: Miloslava Gedeon - tel.: 775 779 077
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNeurčeno PracovištěZdravotní doprava Štěpánek, s.r.o. - 001, Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o.
  • Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o.
  • Kontakt : Miloslava Gedeon
  • Telefon : gedeon@zdstepanek.cz
  • E-mail : 775 779 077
  • Adresa : Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o. - 001, Purkyňova 1849, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

pracovní

zdravotní

transportů

příspěvek

dobu

důchod

neurčitou

prodloužení

možností

určitou