PopisPožadavky:
střední odborné vzdělání s výučním listem (ve strojním oboru výhodou); praxe na obdobné pozici výhodou; dobrý zdravotní stav (třísměnný provoz, práce v hluku)
Pracovní náplň:
obsluha výrobní linky; průběžná kontrola správného výrobního procesu; pravidelné provádění kontrol a údržby strojů; vedení záznamů o výkonu a údržbě linky
Nástupní mzda: 20 000 - 30 000 Kč/měsíc -mzda po zaškolení - dle produktivity práce
Firemní benefity nad rámec mzdy:
- měsíční prémie uvedené vedoucím
- výkonnostní prémie - Bonus plán - 1 100,- Kč při splnění výroby na 96 % a více, při překročení výroby bonus až 2 200,- Kč/měsíc
- odměna za plnou docházku 500,- kč/měsíc formou karty FlexiPass (po skončení zkušební doby)
- stravenky v hodnotě 50,- Kč za práci o víkendu (7,5 hod.)
- příspěvek na penzijní připojištění od 400 - 900 Kč / měsíc (dle odpracovaných let)
- 13. plat (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
- výroční bonus 3 000 - 17 000 Kč (dle odpracovaných let)
Nabízíme:
- stabilní a zajímavou práci v prostředí mezinárodní firmy
- příplatky za víkendové a mimořádné směny
- týden dovolené navíc (5 týdnů)
- závodní dotované stravování (cena pro zaměstnance je 22,- Kč)
- možnost získání průkazu VZV zdarma v rámci firmy
- pro zájemce bez předchozí praxe (odpovídajícího vzdělání) je připraveno zaškolení pod vedením zkušených pracovníků
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěStřížovice 67, 378 53 Strmilov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

TECNOCAP s.r.o.
  • TECNOCAP s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Řeřichová
  • Telefon : +420 384 373 164
  • E-mail : l.rerichova@tecnocapclosures.com
  • Adresa : Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Klíčová slova

dle

bonus

firmy

výroby

mzda

kčměsíc

zaškolení

prémie

splnění

odpracovaných