PopisKontakt:e-mail: veronika.cihan@nn.cz
Tyto požadavky jsou vítány: min. SŠ vzdělání; zkušenost na pozici Salesforce developer nebo na pozici podobné výhodou; schopnost komunikace v anglickém jazyce na denní bázi; zkušenosti s procesy - analýza, design, test, produkce; orientace na detail, silné analytické myšlení, schopnost řešení problémů; zkušenost se SCRUM metodologií výhodou
Náplň práce: spolupráce s produktovým týmem a vytváření přidané hodnoty pro zákazníky a společnost; vývoj řešení na platformě Salesforce na podporu byznysu; poskytovat odborný úsudek v rámci řešených témat; zodpovědnost za neustále zlepšování proce
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNN Finance, s.r.o.-001, Nádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5 Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

NN Finance, s.r.o.
  • NN Finance, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Cihan
  • E-mail : veronika.cihan@nn.cz
  • Adresa : NN Finance, s.r.o.-001, Nádražní 344/25, Smíchov, 150 00 Praha 5

Klíčová slova

zkušenost

řešení

pozici

salesforce

schopnost

platformě

výhodou náplň

prácespolupráce

produktovým

týmem