PopisMísto výkonu práce Rybitví
Pracovní náplň: samostatné účtování v účetním programu Helios Orange, účtování pokladny, přijaté a vydané faktury, bankovní výpisy.
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, výhodou ekonomický směr, trestní bezúhonnost, praxe v oblasti účtování, ochota pracovat a učit se novým věcem, schopnost kolektivní spolupráce
Nabízíme: 150,- Kč na hodinu, možnost závodního stravování
Práce na DPP na dobu určitou - zástup za nemoc.
Poznámka: k přijetí je nutné doložit - profesní životopis vč. údajů o odborných znalostech a dovednostech, výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČinžovních domů 140, 533 54 Rybitví Mzda minimálně150 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
  • Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
  • Kontakt : Hykšová Ilona Havlasová Iveta,
  • Telefon : +420 469 779 717
  • E-mail : havlasova.ldn@seznam.cz, hyksova@ldn-rybitvi.cz
  • Adresa : Činžovních domů 140, 533 54 Rybitví

Klíčová slova

účtování

vzdělání

místo

profesní

hodinu

možnost

závodního

stravování práce

dpp

dobu