PopisMísto výkonu práce: Pobřežní 18/16, 18600 Praha - Karlín
Kontaktní osoba: Kubalová Klára, tel.: +420 257 212 257, e-mail: info@jmconsulting.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky: vzdělání v oboru finance s kvalifikací ekonom, aktuální výpis z TR (ne starší 3 měsíce), pečlivost, spolehlivost, reprezentativní vystupování.

Náplň práce: Zpracovávání a doručování návrhů na revize metod a postupů, změny pracovních toků, nové definice pracovních funkcí a řešení organizačních problémů.
Výpočty součtů, průměrů, procent a dalších podobných údajů, jejich prezentace ve formě tabulek.
Příprava finančních dokumentů, výpočet splatných úroků, zprostředkovatelských poplatků a kolkovného.

Zaměstnanecké výhody: neuvedeno Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPobřežní 18/16, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

LordMax s.r.o.
  • LordMax s.r.o.
  • Kontakt : Klára Kubalová
  • Telefon : +420 257 212 257
  • E-mail : info@jmconsulting.cz
  • Adresa : Pobřežní 18/16, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

práce

pracovních

místo

podobných

toků

definice

funkcí

řešení

organizačních

problémů výpočty