PopisMísto výkonu práce: Chrudim - Píšťovy 864
NÁPLŇ PRÁCE:kompletace objednávek pomocí čtečky čárových kódů a následné balení do kartonových krabic, práce není dlouhodobého charakteru, vhodné pro studenty, lidi s nepravidelnou pracovní dobou.
POŽADAVKY: manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPEARS HEALTH CYBER, s.r.o. - Píšťovy, Píšťovy 864, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.
  • PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.
  • Kontakt : Ivan Nikodým
  • Telefon : +420 724 600 738
  • E-mail : ivan.nikodym@pearshealthcyber.com
  • Adresa : PEARS HEALTH CYBER, s.r.o. - Píšťovy, Píšťovy 864, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

práce

místo

stabilní

zručnost

spolehlivost

zodpovědnost

schopnost

týmu zaměstnanecké

výhody

společnosti