PopisNáplň práce:
" Telefonická a emailová komunikace se zákazníky a partnery
" Zpracování cenových nabídek
" Příprava podkladů pro účetní
" Objednávání zboží
" Zajišťování pořádku na pracovišti
Požadujeme:
" Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
" Komunikativnost
" Spolehlivost
" Znalost práce na PC (Word, Excel, Microsoft Office..)
" Anglický jazyk
" Řidičský průkaz sk. B
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem domluvit předem osobní kontakt. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNEXWARM.CZ, s.r.o., pracoviště Doksany, Doksany 69, 411 82 Doksany Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

NEXWARM.CZ, s.r.o.
  • NEXWARM.CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Petr Hager
  • Telefon : +420 702 191 201
  • Adresa : NEXWARM.CZ, s.r.o., pracoviště Doksany, Doksany 69, 411 82 Doksany

Klíčová slova

náplň

word

osobní

předem

domluvit

emailem

telefonicky

zaměstnavatele

kontaktování

b způsob