PopisNÁPLŇ PRÁCE: párování faktur, kontrola dat, reporty prodejních informací, příjem zboží do systému, fakturace, jednosměnný nebo dvousměnný provoz
POŽADAVKY: středoškolské vzdělání, flexibilita, samostatnost, pečlivost, znalost účetnictví výhodou
NABÍZÍME: zázemí stabilní české společnosti, zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny služeb mobilního operátora, místo výkonu práce: administrativní centrum společnosti Svitavy, dobré pracovní podmínky, důkladné zaškolení, nástup možný ihned, mzda 20 000 - 25 000,- Kč
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěQanto Services s.r.o. - Svitavy, Milady Horákové 363/5, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Qanto Services s.r.o.
  • Qanto Services s.r.o.
  • Kontakt : Věra Vodičková
  • E-mail : vodickova@qanto.cz
  • Adresa : Qanto Services s.r.o. - Svitavy, Milady Horákové 363/5, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

společnosti

práce

příspěvek

stravování

zvýhodněné

ceny

služeb

mobilního

operátora

místo