PopisJedná se o zástup po dobu pracovní neschoponosti - uvedená doba se může měnit.

Náplň práce:
pracovní doba 40 hod. týdně, přímá práce s dětmi 27 hodin (PO - PÁ cca 13:00 - 21:00 hod., SO+NE 09:00 - 21:00)

Požadujeme:
vzdělání podle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (§16, vždy speciální nebo sociální pedagogika); znalost a dovednost běžných domácích prací (vaření, praní); zabezpečení komplexních potřeb dětí; trestní rejstřík bez záznamů; platné psychologické vyšetření dle z.č.109/02Sb.

Nabízíme:
stravování přímo v zařízení; příplatky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu pavlas@ddprerov.cz nebo motkova@ddprerov.cz
- telefonicky v pracovních dnech od 09:00 - 15:00 na čísle 607 052 377 - pan Mgr. Jan Pavlas(ředitel) nebo na čísle 607 052 379 - paní Mgr. Lenka Moťková (zástupkyně ředitele) Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSušilova 2392/25, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně24810 Kč Mzda maximálně28650 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Dětský domov a Školní jídelna, Přerov, Sušilova 25
  • Dětský domov a Školní jídelna, Přerov, Sušilova 25
  • Kontakt : Jan Pavlas
  • Telefon : +420 607 052 377
  • Adresa : Sušilova 2392/25, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

hod

mgr

doba

čísle

hlásit

příplatkyzájemci

zařízení

přímo

zč10902sbnabízíme stravování

jedná