Popissmlouva na dobu určitou s možností prodložení.
Požadujeme:
ODBORNÉ VZDĚLÁNÍ V OBORU PODMÍNKOU
odpověďnost, spolehlivost, pracovitost.
Náplň práce:
odborné zahradnické práce - mj. řízkování, roubování, vysazování, přesazování, ošetřování a údržba rostlinného materiálu, příprava osiv a sadby, ochrana kultur proti chorobám a škůdcům ručními postřikovači, apod., ruční jednoduché práce pomocí základního nářadí.
Výhodou:
řidičský průkaz skupiny "B", "BE", oborové zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČeské Kopisty 208, Terezín, 412 01 Litoměřice 1 Mzda minimálně105 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Gabriel s.r.o.
  • Gabriel s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Růžičková
  • Telefon : +420 737 281 835
  • Adresa : České Kopisty 208, Terezín, 412 01 Litoměřice 1

Klíčová slova

práce

quotbquot

ručními

postřikovači

apod

ruční

jednoduché

pomocí

základního

nářadí výhodou řidičský