PopisTECHNIK/ČKA VOZOVÉHO PARKU - Mladá Boleslav
Pracovní náplň:
Péče o technický stav vozového parku, vedení příručního skladu + výdej materiálu, nákupy skladových položek (provozní kapaliny, pneu, spotřební materiál, atd), manipulace + přepravy pneu, správa areálu společnosti (provozní údržba), komunikace s řidiči a s externími dodavateli (externí opravny), drobné opravy na vozidlech (výměna žárovek, apod.)
Požadujeme:
ŘP skup. B (C výhodou), zkušenosti s technickou správou nákladní flotily, schopnost řešit krizové situace spolu s řidiči.
Místo výkonu práce Mladá Boleslav na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek pro Trutnov
Nabízíme:
Celkové mzdové ohodnocení až 36 000,-
Naše benefity: Stravenky, výuka AJ, zázemí malé rodinné firmy, individuální hodnocení, možnost kariérního růstu.
Jsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec očekávání. Rozvíjíme pozici leadera v regionu v oblasti komplexního portfolia poskytovaných dopravních služeb. Více o nás na www.inexspedition.cz

V případě Vašeho zájmu o naši inzerovanou pozici nám neváhejte zaslat váš životopis na email: info@kmosek.com. Těšíme se na Vaše reakce. Mgr. Petr Kmošek (HR Interim manažer) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěINEX SPEDITION s.r.o.- Kosmonosy, U masokombinátu 1242, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

INEX SPEDITION s.r.o.
  • INEX SPEDITION s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kmošek
  • Telefon : +420 605 733 267
  • E-mail : info@kmosek.com
  • Adresa : INEX SPEDITION s.r.o.- Kosmonosy, U masokombinátu 1242, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

pozici

vozového

pneu

provozní

mladá

parku

logistické

dopravní

komplexní

cílem