Popismísto výkonu práce : Bruntál
Přijmeme pracovníka do kovošrotu na pozici manipulační dělník s řidičským oprávněním sk C.
Náplň práce: občasný svoz šrotu v okolí Bruntálu, manipulace s VZV, úprava a třídění materiálu na sběrně, výkup.
Požadujeme: příjemné vystupování, řidičské oprávnění sk. C, průkaz na VZV (není podmínkou)
Nabízíme: finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností.
Hlásit se na e - mail : Km-kov@email.cz nebo na tel. č. 722 091 909
Z : 25.4.2019 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKM - KOV s.r.o. - pracoviště Bruntál, Jezdecká ulice / areál Kovošrotu /, Jezdecká 1913/3, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

KM - KOV s.r.o.
  • KM - KOV s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Miková
  • Telefon : +420 722 091 909
  • Adresa : KM - KOV s.r.o. - pracoviště Bruntál, Jezdecká ulice / areál Kovošrotu /, Jezdecká 1913/3, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

práce

vzv

místo

podmínkou nabízíme

výkup požadujeme

příjemné

vystupování

řidičské

oprávnění

průkaz