PopisNástup dle dohody. Životopisy zasílat na e-mail: veronika.skurkova@centrum.cz. Kontakt paní Ing. Škurková, tel.: 607 230 795.
Požadavky: pouze vážní zájemci, prodejní zkušenosti podmínkou, znalost sortimentu chovatelských potřeb a krmiv výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost, kladný vztah ke zvířatům a předchozí zkušenosti s chovem domácích zvířat velkou výhodou, ochota učit se novým věcem, příjemné vystupování, schopnost jednat se zákazníky, absolvovaný kurz na antiparazitika výhodou.
Náplň práce: prodej chovatelských potřeb a krmiv, nejedná se o prodej zvířat.
PD: Po-Ne v rozmezí 9:00-19:00 hod., střídání dl. a kr. týdne. Doba určitá 1 rok s možností prodloužení. Pracoviště: OC Zlatá brána, Prostějov Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěIng. Veronika Škurková - pracoviště Prostějov, Dukelská brána 25/7, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně97 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

Ing. Veronika Škurková
  • Ing. Veronika Škurková
  • Kontakt : Veronika Škurková
  • Adresa : Ing. Veronika Škurková - pracoviště Prostějov, Dukelská brána 25/7, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

chovatelských

prodej

zkušenosti

potřeb

krmiv

výhodou

práce

výhodounáplň

nástup

antiparazitika