PopisRECEPČNÍ
- PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, jednosměnný provoz
- Požadujeme: základní znalost angličtiny
- Náplň práce: přijímání klientů a návštěv, sjednávání schůzek, vyřizování telefonických žádostí o poskytnutí informací, směrování klientů ke kompetentním osobám, vyřizování pošty
- Nabízíme: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, obědy
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: lenka.podolnikova@zvustrojirny.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKampelíkova č.p. 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

ZVU STROJÍRNY, a.s.
  • ZVU STROJÍRNY, a.s.
  • Kontakt : Lenka Podolníková
  • E-mail : lenka.podolnikova@zvustrojirny.cz
  • Adresa : Kampelíkova č.p. 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

vyřizování

klientů

recepční

žádostí

poskytnutí

informací

směrování

kompetentním

osobám

pošty