PopisMísto výkonu práce:
- Zápy 151, Brandýs nad Labem

Prvotní kontakt:
- e-mail: lenka.kunzova@pipelife.com, miroslav.jaske@pipelife.com
- tel.: 603 144 902, 736 630 403, po-pá: 8:00-14:00

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
* řízení operátorů ve výrobě plastových fitinek, 12-ti hodinové směny v týdenním rytmu 4 ranní směny, nebo 3-4 noční směny (volné víkendy)
* evidence výrobních a technologických dat
* mezioperační kontrola kvality
* kontrola dodržování předepsaných postupů a norem
* výměna forem, seřízení
* místo výkonu práce: Zápy, 250 01 Brandýs n. Labem
Požadujeme:
* vzdělání SOU (zaměření strojař, plastikář, elektrikář výhodou)
* rozhodnost a odolnost vůči stresu
* manuální zručnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost
* schopnost učit se nové věci
* orientace na efektivitu a výsledek
* flexibilitu, komunikační schopnosti
* uvítáme platné řidičské oprávnění pro VZV, průkaz jeřábník, vazač
Nabízíme:
* nástupní plat dle zkušeností a praxe
* příplatek za práci v nepřetržitém provozu
* příplatek ke mzdě za odpracovaný plný fond pracovní doby v měsíci
* široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů
* individuální přístup ke každému pracovníkovi
* dobrý pracovní kolektiv
* stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
* možnost osobního rozvoje a perspektivu růstu

Zaměstnanecké výhody:
- Firemní akce, příspěvek na vzdělávání, dovolená navíc, prémie, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, závodní stravování cafeterie a další. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPipelife Czech s.r.o. - Zápy, Zápy 151, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

Pipelife Czech s.r.o.
  • Pipelife Czech s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Kunzová
  • E-mail : l.kunzova@pipelife.cz
  • Adresa : Pipelife Czech s.r.o. - Zápy, Zápy 151, 250 01 Brandýs n.Labem-St.Bol.1

Klíčová slova

směny

pracovní

kontrola

firemní

příspěvek

příplatek

místo

výkonu

brandýs

zápy