PopisNejdříve zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu ucetni@polymed.cz
Náplň práce:
mechanické a elektrické opravy drobnýchpřístrojů pro zdravotnictví.
Požadujeme alespoň SŠ vzdělání elektrotechnického směru. Vyhláška č. 50. Znalost práce na PC. Řidičský průkaz sk.B. Orientace v el.schematech a servisních manuálech.
Příjemné vystupování a manuální zručnost.
Nabízíme příspěvek na stravování
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPOLYMED medical CZ, a.s. provozovna Brno, Zábrdovická 827/10, Zábrdovice, 615 00 Brno 15 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

POLYMED medical CZ, a.s.
  • POLYMED medical CZ, a.s.
  • Kontakt : Marie Beňová
  • E-mail : ucetni@polymed.cz
  • Adresa : POLYMED medical CZ, a.s. provozovna Brno, Zábrdovická 827/10, Zábrdovice, 615 00 Brno 15

Klíčová slova

nejdříve

vyhláška

příspěvek

zručnost nabízíme

manuální

vystupování

manuálechpříjemné

servisních

elschematech

orientace