PopisNáplň práce: vedení a zpracování skladové evidence - zadávání dat do účetního systému - výroba, příjmy, výdeje, příprava a tisk štítků k označení skladových zásob, zpracování průběžných přehledů stavů jednotlivých druhů zásob, analýz nákupů a prodejů, organizace a vyhodnocení skladové inventarizace, příprava podkladů pro ISO
Požadavky: dobrá znalost práce na PC - MS Excel, Word, praxe účetnictví (znalost účetního SW POHODA výhodou), schopnost systematické práce, logické myšlení, samostatnost, pečlivost
Výhody: obědy zdarma po zapracování, 13 plat, prémie
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMALOUN, s. r. o. - Tečovice, Tečovice 369, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T02:17:59

Společnost

MALOUN, s. r. o.
  • MALOUN, s. r. o.
  • Kontakt : Monika Malounová
  • Telefon : +420 739 078 770
  • E-mail : mzdy@maloun.cz
  • Adresa : MALOUN, s. r. o. - Tečovice, Tečovice 369, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

práce

zpracování

skladové

znalost

účetního

příprava

zásob

náplň

pohoda