PopisNáplň práce: implementace aplikačních modulů v prostředí specifických odvětví ekonomického a skladového softwaru pro logistiku, analýza a implementace odborných požadavků do datových modelů softwarové architektury, koncepční návrhy a implementace N-úrovňové architektury v C# do reálných pravidel trhu a obchodu, zavádění vytvořených aplikačních modulů ve spolupráci s naší podporou v Německu. Požadujeme: odborné, úspěšně zakončené studium informatiky, bohaté znalosti a zkušenosti získané několikaletou praxí, velmi dobré znalosti ve vývoji víceúrovňových komerčních aplikací v C# a WCF, znalost SQL v databázích a SQL, programování v DBMS, analytické myšlení, velmi dobrá znalost německého jazyka. Nutno zaslat profesni životopis v ČJ + NJ/AJ na i.fainova@sigloch.cz Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSigloch Distribution k.s.., Průmyslová 290, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn Mzda minimálně60000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T11:19:13

Společnost

Sigloch Distribution k.s.
  • Sigloch Distribution k.s.
  • Kontakt : Ivana Fainová
  • Telefon : +420 373 738 812
  • E-mail : i.fainova@sigloch.cz
  • Adresa : Sigloch Distribution k.s.., Průmyslová 290, Malé Předměstí, 346 01 Horšovský Týn

Klíčová slova

implementace

sql

aplikačních

modulů

architektury

znalosti

znalost

velmi

víceúrovňových

wcf