PopisPožadujeme:
SŠ vzdělání se znalostmi chemie, mikrobiologie (zdravotní laborant, absolvent chemické či potravinářské školy, gymnázia), znalost práce na PC (Word, Excel, Internet); spolehlivost, samostatnost; organizační schopnosti, zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost.
Náplň práce:
provádění laboratorních vyšetření a měření v laboratoři zaměřené na mikrobiologické analýzy vod, potravin, pevných materiálů, bioindikátorů apod.; hodnocení kvality vzorků k analýze; samostatná práce s laboratorním informačním systémem; spolupráce (jednání) s terénními pracovníky; plánování spotřebního materiálu.
Nástup:
dle dohody. Smlouva na dobu určitou (6 měsíců) s možným následným prodloužením.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 2 sikc days, stravenky Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem pracoviště - Kladno, Fr. Kloze 2316, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Brigita Horáčková
  • Telefon : +420 482 411 654,734 575 323
  • E-mail : brigita.horackova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem pracoviště - Kladno, Fr. Kloze 2316, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

práce

požadujeme sš

pracovníky

bioindikátorů

apod

hodnocení

kvality

vzorků

analýze

samostatná