PopisNáplň práce: vedení a kontrola mzdové a personální evidence, kompletní zpracování mezd, sledování legislativních změn v oblasti mzdové a pracovněprávní problematiky, komunikace s institucemi, roční zúčtování daní, nemocenské dávky, zařizování firemních akcí.

Požadujeme: znalost mzdové a personální problematiky, praxe výhodou, vhodné pro absolventy SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření, uživatelská znalost práce na PC, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost, diskrétnost.

Nabízíme: zástup za MD (min. 3 roky), nástup možný ihned, finanční bonusy v průběhu roku. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK Silu 1966, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

NEZA Pelhřimov, spol. s r.o.
  • NEZA Pelhřimov, spol. s r.o.
  • Kontakt : Veronika Čížková
  • Telefon : +420 739 470 000
  • Adresa : K Silu 1966, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

mzdové

problematiky

práce

personální

znalost

náplň

výhodou

vhodné

absolventy

ekonomického