PopisNáplň práce: zpracování poptávek, cenových nabídek a objednávek, písemná a telefonická komunikace s klienty, zpracování podkladů pro reporting, realizace menších zakázek

Požadavky: komunikativnost, ochota učit se nové věci, příjemné vystupování, základní znalost AJ
Zaměstnanecké výhody: stravenky, občerstvení na pracovišti, dodatková dovolená, sick-days, mimořádné odměny
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTKF, spol. s r.o. - pracoviště 2, areál TOMA a.s., budova 45A, tř. Tomáše Bati 1566, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

TKF, spol. s r.o.
  • TKF, spol. s r.o.
  • Kontakt : Snítilá Lucie
  • Telefon : +420 261 112 723
  • E-mail : Lucie.snitila@tkf.cz
  • Adresa : TKF, spol. s r.o. - pracoviště 2, areál TOMA a.s., budova 45A, tř. Tomáše Bati 1566, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

zpracování

náplň

výhody

příjemné

vystupování

základní

znalost

aj zaměstnanecké

občerstvení

stravenky