PopisDĚLNÍK/-ICE PŘI VÝROBĚ KLAVÍRŮ A PIANIN - OBSLUHA CNC
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: obsluha CNC strojů na opracování dřevěných klavírových dílců
- Požadujeme: nutná zručnost, pečlivost, smysl pro detail a spolehlivost, samostatnost; praxe s CNC stroji a čtení výkresů výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: kratochvilova@bechstein-europe.com

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 1057, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.
  • Kontakt : Blanka Kratochvílová
  • E-mail : kratochvilova@bechstein-europe.com
  • Adresa : Bratří Štefanů 1057, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

příspěvek

cnc

obsluha

stroji

čtení

výkresů

výhodou

nabízíme

zázemí

stabilní