PopisSVĚT OKEN s.r.o., stabilní společnost patřící mezi přední české výrobce a prodejce širokého sortimentu prvotřídní kvality, hledá do svého kolektivu nového Zaměřovacího a montážního technika pro kraje: - Plzeňský kraj - Středočeský kraj + Praha - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj
CO VÁS ČEKÁ:
- jednání a stálá komunikace se zákazníky, zaměřování nových zakázek, včasná reakce na požadavky zákazníků, plánování montážní činnosti.
POŽADAVKY:
- SŠ s maturitou - nejlépe technického zaměření
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
- manuální zručnost
- komunikativnost a příjemné vystupování
- dobrý zdravotní stav
- časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení
- bezúhonnost
- ŘP sk.B
- praxe v oboru výhodou
NABÍZÍME:
- práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- odpovídající platové ohodnocení
- jistotu stabilní firmy
- nástup možný ihned Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSVĚT OKEN s.r.o. 01, Jasenická 1255, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

SVĚT OKEN s.r.o.
  • SVĚT OKEN s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Horálková
  • E-mail : prace@svet-oken.cz
  • Adresa : SVĚT OKEN s.r.o. 01, Jasenická 1255, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

kraj

stabilní

manuální

časová

stav

zdravotní

vystupování

příjemné

komunikativnost

zručnost