PopisNáplň práce:
příjem, skladování, ukládání a příprava expedice zboží ve skladech podle pokynů; soupis a kontrola úplnosti zboží při příjmu; spolupráce při inventurách; obsluha ručního paletového vozíku; příležitostné řízení automobilu

Požadujeme:
zodpovědnost; pečlivost; smysl pro pořádek; znalost práce na PC a MS Office; zkušenosti na obdobné pozici výhodou – nikoliv podmínkou

Nabízíme:
odměny dle pracovního nasazení; práci s dobrými vztahy na pracovišti; pracovní doba PO - PÁ od 7:00 do 15:30 případně dle dohody

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu personalni@supportgroup.cz
- telefonicky na čísle 775 598 939, paní Dominika Schelle
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSUPPORT GROUP s.r.o., Dluhonská 1391/41, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně16300 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

SUPPORT GROUP, s.r.o.
  • SUPPORT GROUP, s.r.o.
  • Kontakt : Dominika Schelle
  • Telefon : +420 775 598 939
  • E-mail : personalni@supportgroup.cz
  • Adresa : SUPPORT GROUP s.r.o., Dluhonská 1391/41, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

zboží

dle

náplň

pracovní

výhodou

nikoliv

podmínkounabízíme odměny

pracovního

nasazení

práci