PopisPožadujeme:
- vyučení v oboru kuchař/číšník - nebo vyučení možno nahradit praxí
- praxe z výroby jídel v kantýně či jiném restauračním zařízení - výhodou
- odolnost vůči stresu
- flexibilitu, chuť pracovat, vstřícné vystupování a výdrž
Náplň práce:
- připrava pokrmů podle pokynů Chefa, podle ISS standardů (dle dodaných Menu, kalkulací, receptur a technologických postupů)
- komunikace s dalšími kuchaři za účelem hladkého běhu kuchyně
- úkolování pomocné síly v kuchyni a pomocného kuchaře
- minimalizování objemu ztrát při vaření a nakládání se surovinami
- dodržování a sledování všech bezpečnostních a hygienických předpisů, vč. norem HACCP
- dodržování pracovních povinností ohledně specifikace činností, pracovní doby, oblečení
- v případě potřeby ze strany Chefa a Managera se aktivně podílí na přípravě sestavení Menu
- řídí aranžování bufetů, doplňování jídel a nápojů
Směny jsou turnusové: krátký - dlouhý týden
Nabízíme:
- stabilní práci v silné mezinárodní společnosti
- výbornou a do budoucna jistě velmi ceněnou zkušenost ze závodního stravování
- příjemný pracovní kolektiv
- práci na HPP
- dotované stravování, fitnnes zdarma atd.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěISS Facility Services s.r.o. Kladno, Pracoviště LEGO PRODUCTION, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

ISS Facility Services s.r.o.
  • ISS Facility Services s.r.o.
  • Kontakt : Sandra Svobodová
  • Telefon : +420 778 487 054
  • E-mail : Sandra.svobodova@cz.issworld.com
  • Adresa : ISS Facility Services s.r.o. Kladno, Pracoviště LEGO PRODUCTION, Billundská 2757, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

vyučení

jídel

pracovní

dodržování

práci

chefa

hpp

zdarma

sestavení

přípravě