PopisPožadavky: SŠ/VŠ vzdělání, znalost AJ minimálně na úrovni B2 (mluvenou i psanou formou), perfektní znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint), MS Outlook, znalost Informačních nebo CRM systému výhodou, praxe na obdobné pozici je výhodou
Požadované dovednosti: profesionální a příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost, obchodní a vyjednávací schopnosti výhodou, samostatný a proaktivní přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti
Nabízíme: férové finanční ohodnocení - aktivních a pracovitých lidí si vážíme a dokážeme je i náležitě ohodnotit, práci v pohodovém mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, kolegy stejné krevní skupiny a velmi rozmanitou náplň práce, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, produkty a služby, které oceňují jednotlivci i společnosti z celého světa
Pro více informací o MGM COMPRO/CONTROLLERS navštivte webové stránky: http://www.mgm-compro.cz
V případě zájmu zasílejte vaše životopisy na novakova@mgm-compro.com
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRůžová 307, Louky, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Společnost

MGM COMPRO s.r.o.
  • MGM COMPRO s.r.o.
  • Kontakt : Jana Nováková
  • Telefon : +420 724 106 084
  • E-mail : novakova@mgm-compro.com
  • Adresa : Růžová 307, Louky, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

znalost

příjemné

výhodou

stejné

možnost

práce

náplň

rozmanitou

velmi

skupiny