PopisPracovní náplň:
Seřizování a obsluhu CNC frézovacího centra s řídicím systémem Heidenhain TNC 530.
P o ž a d u j e m e :
- Vyučen ve strojním oboru (obráběč kovů, nástrojař, mechanik seřizovač, ÚSO - obor strojírenství).
- Zkušenosti s obráběním, výhodou je znalost tvorby programů.
- Předpoklady pro kusovou a malosériovou výrobu.

Mzda je pouze orientační a bude sjednána na základě zkušeností uchazeče.
Životopisy zasílejte na e-mail: daniel.vopalensky@vmv.cz, mobil: 605 278 862.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVMV, spol. s r.o., Žižkova č.p. 4318/53, 586 01 Jihlava Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

VMV, spol. s r. o.
  • VMV, spol. s r. o.
  • Kontakt : Daniel Vopálenský
  • Telefon : +420 605 278 862
  • E-mail : daniel.vopalensky@vmv.cz
  • Adresa : VMV, spol. s r.o., Žižkova č.p. 4318/53, 586 01 Jihlava

Klíčová slova

pracovní

malosériovou

obráběním

výhodou

znalost

tvorby

programů

předpoklady

kusovou