PopisGENERA spol. s r.o. - zavedená strojírenská firma zabývající se výrobou ozubených kol, soukolí a převodovek nabízí jistotu trvalého zaměstnání v profesi "Obráběč/-ka CNC".

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pracovní doba od 06:00 hod. do 14:00 hod. s možností přesčasů.
Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy/-ky.

Hlavní pracovní náplň: výroba polotovarů pro ozubená kola = velice zajímavá práce.
Další náplň práce: výměna výrobků na stroji, výměna obráběcích nástrojů, měření po sobě vyrobených kusů (dílů), pomoc při výrobě ozubení a jeho odjehlení.

Požadavky: základní znalosti v oboru strojírenství (např. měření posuvným měřítkem, čtení výkresové dokumentace), spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, zájem o práci a osobní rozvoj; výhodou - praxe a znalost řídicího systému FANUC / SINUMERIC.

Zaměstnavatel nabízí: práci v rozvíjející se společnosti s možností kariérního růstu, navíc ke mzdě stravenky (109,- Kč/den).

V případě zájmu o pracovní pozici, prosím zašlete životopis na e-mailovou adresu: kral.genera@tiscali.cz nebo volejte na tel.: 774 615 401 (od 14:00 hod. do 16:00 hod.) - p. Jaroslav Král. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPřadlácká 328, Velká Ves, 550 01 Broumov 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

G E N E R A , společnost s ručením omezeným
  • G E N E R A , společnost s ručením omezeným
  • Kontakt : Jaroslav Král
  • Telefon : +420 774 615 401(od14:00hod.do16:00hod.)
  • E-mail : kral.genera@tiscali.cz
  • Adresa : Přadlácká 328, Velká Ves, 550 01 Broumov 1

Klíčová slova

hod

pracovní

osoby

měření

možností

výměna

práci

nabízí

náplň

samostatnost