PopisKontakt telefonicky (PO-PÁ od 8:00 do 18:00 hod., víkend od 10:00 do 18:00 hod.) nebo e-mailem Simona.Ficencova@magna.com.
Požadujeme:
- manuální zručnost, pečlivost
- dobrou pracovní morálku, flexibilitu
- oprávnění na VZV výhodou
- ochotu pracovat v 18-ti směnném režimu
Náplň práce:
- doplňování materiálu k výrobní lince, naskladňování materiálu
- očista a odvoz prázdných obalů od linky.
Nabízíme:
- vhodné pro absolventy, nástup možný ihned
- stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
- nástupní mzda odpovídající zkušenostem a potenciálu
- 13. mzda podle hospodářských výsledků
- 25 dní dovolené za kalendářní rok
- možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
- zaměstnanecké akcie
- příspěvek na obědy, dotované nápoje
- poukázky Flexi Pass
- odměny za životní a pracovní výročí
- zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu).
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMagna Automotive (CZ) s.r.o. - závod Lipovka, Lipovka 130, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Magna Automotive (CZ) s.r.o.
  • Magna Automotive (CZ) s.r.o.
  • Kontakt : Simona Ficencová
  • Telefon : +420 778 798 081
  • E-mail : Simona.Ficencova@magna.com
  • Adresa : Magna Automotive (CZ) s.r.o. - závod Lipovka, Lipovka 130, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

pracovní

profesního

hod

mzda

kontakt

možnost

rok

kalendářní

dovolené

dní