PopisPožadujeme: pěčlivost, komunikativnost, schopnost samostatné práce, časová nezávislost, flexibilita.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, platové ohodnocení s motivační složkou mzdy.
Náplň práce: úklid penzionu, žehlení, pomocné práce na penzionu.
Zaměstnanecké výhody: prémiové ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu.
Místo výkonu práce: Penzion Sonáta, Luhačovice.
Své životopisy zasílejte prosím na e-mail: info@tkjanacek.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDělené směny PracovištěTOKO AGRI a.s. - Luhačovice, Solné 589, 763 26 Luhačovice Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

TOKO AGRI a.s.
  • TOKO AGRI a.s.
  • Kontakt : Jitka Kořínková
  • Telefon : +420 724 638 201
  • E-mail : info@tkjanacek.cz
  • Adresa : TOKO AGRI a.s. - Luhačovice, Solné 589, 763 26 Luhačovice

Klíčová slova

práce

ohodnocení

požadujeme

pracovním

penzionu zaměstnanecké

výhody

prémiové

závislosti

výkonu

výkonu místo