PopisPracovník v oddělení elektronického monitorovacího systému EMS.
9. platová třída, po osvědčení ve zkušební době osobní ohodnocení.
Náplň práce: specializace na zajištění provozu elektronického monitorovacího systému (dále jen EMS) v soudním kraji, součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zajištění agendy EMS, zakládání a editování údajů monitorované osoby v informačních systémech, nastavení parametrů monitorovacího programu u monitorované osoby (pachatele), cílové zaměření a nastavení parametrů fungování EMS, činnosti spojené s instalací a deinstalací koncového zařízení v místě bydliště klienta, párování koncového zařízení s monitorovanou osobou, řešení bezpečnostních a provozních incidentů EMS ve spolupráci s příslušným vedoucím případu
Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, výpis z rejstříku trestů, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu, ochotu strpět práci v pohotovostním režimu o víkendech, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), ochotu cestovat, pozitivní vztah k technice, uživatelskou znalost MS Office, Word, Excel, Power Point, schopnost pracovat v týmu, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, odolnost vůči stresu, ochotu vzdělávat se. Technické dovednosti jsou vítány
Nabízíme: pracovní úvazek HPP, rizikový příplatek, zařazení do specializačního a dalšího odborného vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenky, přátelské a podporující pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 06.05.2019 na email: vansorgova@pms.justice.cz, nebo na adresu Probační a mediační služba Praha Na Míčánkách 1497/2, 100 83 Praha 10, do předmětu uveďte VŘ - Probační asistent, pracovník v oddělení EMS.
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.
Nástup dle domluvy
Více informací na tel. 313511772. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěProbační a mediační služba ČR - středisko, nábř. T. G. Masaryka 2473, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně19730 Kč Mzda maximálně28920 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

Probační a mediační služba ČR
  • Probační a mediační služba ČR
  • Kontakt : Petr Zelenka
  • Telefon : +420 313 511 772,313 511 771
  • Adresa : Probační a mediační služba ČR - středisko, nábř. T. G. Masaryka 2473, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

ems

monitorovacího

ochotu

pracovní

pracovník

praha

probační

oddělení

zařízení

koncového