PopisPRACOVNÍK/CE VE SKLADU- požadujeme spolehlivost, komunikativnost, oprávnění na VZV.
Náplň práce:
kontrola, příjem materiálu na sklad, uskladnění materiálu na sklad a jeho výdej.

Praxe není podmínkou.
Dovolená 22 dnů, stravenky, měsíční příspěvek 500 Kč, pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kontakt: Barbora Matúšová, matusova@pft.cz mezi 8:00-16:00 hod.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPFT, spol. s r.o., U Javůrkovy louky 567, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1 Mzda minimálně21850 Kč Nastoupit od2019-04-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

PFT, spol. s r.o. (německy PFT GmbH)
  • PFT, spol. s r.o. (německy PFT GmbH)
  • Kontakt : Barbora Matúšová
  • Telefon : +420 493 546 611
  • E-mail : matusova@pft.cz
  • Adresa : PFT, spol. s r.o., U Javůrkovy louky 567, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1

Klíčová slova

sklad

materiálu

pracovníkce

měsíční

matúšovámatusovapftcz

barbora

neurčitoukontakt

dobu

prodloužení

možností