Popispožadavky:
řemeslné zkušenosti,
NÁPLŇ PRÁCE:
- výsadba a ošetřování rostlin na realizačních zakázkách
- ruční nakládka, vykládka a přemísťování materiálů (rostliny, substráty, hnojiva)
- obsluha a základní údržba závěsných nářadí a jednoduchých účelových zařízení
- práce s mechanizací podle dosažené kvalifikace
- drobné stavební a řemeslné práce dle dosažené kvalifikace
. řízení motorových vozidel
NABÍZÍME:
- možnost dalšího vzdělání, zvyšování kvalifikace, průběžná školení
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem.
Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČeské Kopisty 208, Terezín, 412 01 Litoměřice 1 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-05-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

Gabriel s.r.o.
  • Gabriel s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Růžičková
  • Telefon : +420 737 281 835
  • E-mail : ruzickova.jitka@gabriel.cz
  • Adresa : České Kopisty 208, Terezín, 412 01 Litoměřice 1

Klíčová slova

práce

dosažené

kvalifikace

požadavky řemeslné

drobné

stavební

řemeslné

dle

řízení

motorových