PopisADMINISTARTIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- Připravovat vozidla pro zákazníky
- Obsluhovat zákazníky, řešit administrativu spojenou s půjčováním aut
- Převážet auta dle aktuálních objednávek
- Aktivně se zapojovat do řešení aktuálních technických problémů
- Budete zástupce vedoucího pobočky v případě jeho nepřítomnosti
Požadavky na zaměstnance, osobnostní předpoklady a dovednosti:
- Komunikativní a organizačně zdatný typ člověka
- Kandidáta, který se nebojí administrativní práce, ale nevadí mu i manuálně pracovat (kontrolovat pneumatiky, umýt skla,…)
- Odpovědnou osobu
- Aktivního a zkušeného řidiče
HLÁSIT SE: Vlček Tomáš Ing., e-mail: ttautosro@seznam.cz, tel.: 775 270 170, osobně pouze po telefonické domluvě, prvotní je zaslání životopisu. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRadniční 3, 434 01 Most 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

TT AUTO s.r.o.
  • TT AUTO s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Vlček
  • E-mail : ttautosro@seznam.cz
  • Adresa : Radniční 3, 434 01 Most 1

Klíčová slova

práce

aktuálních

administartivní

odpovědnou

zdatný

typ

člověka

kandidáta

nebojí

administrativní