Popispracoviště: Masarykovo nám. 93, Rokycany
náplň práce: výroba pizzy vč. těsta
požadavky: základní vzdělání, praxe 6 měsíců na podobném pracovišti
nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, platové ohodncení od 14.740,- Kč do 18000,- Kč , závodní stravování
kontaktní ooba: Abdul Abdallah, tel. 777 693 972, e-mail: palmyrakebab@seznam.cz, kontakt možný i na pracovišti v otevírací době. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěPalmyra kebab s.r.o.-pracoviště Rokycany, Masarykovo náměstí 93, Střed, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Palmyra kebab s.r.o.
  • Palmyra kebab s.r.o.
  • Kontakt : Abdul Abdallah
  • Telefon : +420 777 693 972
  • E-mail : palmyrakebab@seznam.cz
  • Adresa : Palmyra kebab s.r.o.-pracoviště Rokycany, Masarykovo náměstí 93, Střed, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

pracoviště

neurčitou

otevírací

pracovišti

možný

kontakt

palmyrakebabseznamcz

tel

abdallah

abdul