PopisPožadavky: řidičské oprávnění skupiny B a T, zkušenost s prací se zahradní mechanizací (sekací traktůrek, sekačka, křovinořez, motorová pila, plotostřih)
Náplň práce: péče o veřejnou zeleň, úklid veřejných prostranství, zimní údržba, příprava zázemí pro pořádání kulturních akcí
Platové ohodnocení: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů - platová třída 3 (případně 4), platový stupeň dle započitatelné praxe, osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené na zotavenou
Kontakt: osobně Koblenc Tomáš Mgr. na Městském úřadu Netolice Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMírové Náměstí 208, 384 11 Netolice Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně17640 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Město Netolice
  • Město Netolice
  • Kontakt : Tomáš Koblenc
  • Telefon : +420 728 238 210
  • Adresa : Mírové Náměstí 208, 384 11 Netolice

Klíčová slova

veřejných

příspěvek

dle

ohodnocení

požadavky

platový

praxe

započitatelné

stupeň

třída