PopisPožadavky: Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru. Vhodné pro absolventy. Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, optimismus, sociální cítění, ohleduplnost, ochota, komunikativnost, pracovitost a diskrétnost.
Náplň práce: Poskytování ošetřovatelské péče v souladu s právními předpisy, provádění specializovaných diagnostických postupů pro vyšetření pohybového systému včetně přístrojových, zejména polyelektromyografii; Aplikace kynezioterapie a fyzioterapeutických postupů s využitím pokročilé rehabilitační přístrojové technologie; Spolupráce s celým zdravotnickým týmem.
Zaměstnanecké výhody: Atraktivní smluvní mzda - ohodnocení podle stupně vzdělání a praxe, dovolená nad rámec zákona (25 dní), firemní akce, možnost dalšího vzdělávání, mateřská školka v areálu s prodlouženou pracovní dobou, příspěvek na penzijní připojištění až do výše 3.600,- Kč/rok, zvýhodněné závodní stravování, výhodné tarify na volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

Kontakt: emailem a telefonicky 8:00-14:00 Bicanová Lucie, tel.: 388600290, e-mail: bicanova@nempt.cz Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNebahovská 1015, Prachatice II, 383 01 Prachatice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Nemocnice Prachatice,a.s.
  • Nemocnice Prachatice,a.s.
  • Kontakt : Lucie Bicanová
  • Telefon : +420 388 600 290
  • E-mail : bicanova@nempt.cz
  • Adresa : Nebahovská 1015, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

postupů

vzdělání

požadavky

dní

školka

mateřská

vzdělávání

dalšího

možnost

akce