PopisINSTALATÉR/-KA, TOPENÁŘ/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: provádí montáž a opravy vodoinstalací a zařizovacích předmětů připojených na kanalizaci a vodu včetně odzkoušení jejich funkce. Prování zkoušku těsnosti spojů na plynovém potrubí, provádí soustavnou kontrolu zařízení koupelen, klozetů a prádelny a odstraňuje běžné provozní závady. Dále provádí běžné domovnické a údržbářské práce (opravy zámků, různých uzávěrů, strojů, strojního vybavení a jednotlivých částí technologických zařízení, dopravních prostředků a budov, jejich pravidelné čištění, úklid v prostorách údržby, v dílnách, garážích, strojovnách výtahů i v celém areálu vč. venkovních prostor, údržbu zahrady, chodníků i před areálem DD HK, vč. sekání trávy, odklízení sněhu. Vybírá a čistí zařízení na odpady tuhé i tekuté vč. případných odběrů vzorků těchto materiálů pro laboratorní vyšetřování
- Požadavky: požadované vzdělání: výuční list v oboru instalatér- topenář, řidičský průkaz sk. B, zdravotní (potravinářský) průkaz, doklad o očkování proti hepatitidě B nebo doložení dostatečného množství protilátek - nutné, základní znalost práce na PC (Excel, Outlook), orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, zkušenosti s údržbou objektů, opravami strojního zařízení, důslednost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmově spolupracovat
- Zaměstnanec je povinen doplnit si odbornou způsobilost pro výkon práce absolvováním odborných kvalifikačních školení, a to pro dozorce výtahu, pro obsluhu plynového zařízení, pro obsluhu tlakových nádob, pro obsluhu nízkotlakých kotlů, pro řízení služebních vozidel, pracovníka určeného k obsluze zařízení EPS
- Nabízíme: Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace
Pracovní poměr na dobu určitou(1 rok) s možností prodloužení po dohodě se zaměstnavatelem
Pevná pracovní doba jednosměnný provoz pondělí až pátek od 6:00 do 14:30, každý pátý až šestý týden pohotovost v mimopracovní době mimo pracoviště dle rozpisu služeb
Odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; plat od 16 500,-Kč, příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny a pracovní pohotovost; po zapracování osobní příplatek.
Profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím
- Termín přihlášek průběžně: Aktuální strukturovaný životopis prosíme zaslat na email: lparalov@ddhk.cz do 30.4.2019 včetně Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Domov U Biřičky
  • Domov U Biřičky
  • Kontakt : Lenka Páralová
  • Telefon : +420 725 926 089
  • Adresa : K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Klíčová slova

zařízení

práce

obsluhu

provádí

rok

možností

včetně

průkaz

běžné

dobu