PopisKontakt:osobně na adrese:Dobrovolského 492, Praha 4, e-mail: kyselova@techart.cz nebo tel.: 251 511 824/Po- Pá 8:30-9:30hod.
Požadavky: časová flexibilita, manuální zručnost, chuť pracovat
Výhodou: elektro vzdělání, řidičský průkaz sk. B, práce ve výškách
Náplň práce: montáž datových rozvodů
Pracovní doba: po - pá 8 - 16,30 hod
Práce po celé ČR

Zaměst. výhody: Telefon, stravenky, možnost internetového připojení zdarma, možnost využití firemního automobilu, získání dalších znalostí. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTECHART SYSTEMS S. R. O.-Praha, Praha Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

TECHART SYSTEMS S. R. O.
  • TECHART SYSTEMS S. R. O.
  • Kontakt : Věra Linhartová
  • Telefon : +420 603 514 951
  • E-mail : linhartova@techart.cz
  • Adresa : TECHART SYSTEMS S. R. O.-Praha, Praha

Klíčová slova

možnost

práce

stravenky

doba

hod práce

celé

črzaměst

výhody

telefon

kontaktosobně