PopisNáplň práce:
- Příjem poptávek od zákazníků
- Tvorba cenové nabídky, vložení nabídky do ERP systému a komunikace se zákazníkem
- Spolupráce s výrobou při tvorbě dodacích termínů pro zákazníky
- Proaktivní prodej - sledování spokojenosti zákazníka a vyhodnocení měsíčních poptávek, stížností, nabídek
- Tvorba faktur a zajišťování expedice
- Měsíční reporting
- Práce dle ISO 9001
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření
- Zkušenosti s technickým prodejem min. 3 roky
- Schopnost pracovat v týmu
- Dobré komunikační znalosti
- Znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná, německý jazyk výhodou
- Pocit zodpovědnosti, důvěryhodnost a dobré pracovní nasazení, proaktivní přístup v jednání se zákazníkem ve skupině
- Znalost práce s řídicím systémem BAAN, SAP nebo jiným výhodou
Mzda 20 - 30 000 CZK dle zkušeností.
Nástup ihned. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBUSCH VÝROBA CZ s.r.o.-001, Svárovská 620, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.
  • BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Popovičová
  • Telefon : +420 487 070 285,774 287 533
  • E-mail : zuzana.popovicova@buschvyroba.cz
  • Adresa : BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.-001, Svárovská 620, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

dle

poptávek

nabídky

nutná

důvěryhodnost

zodpovědnosti

výhodou pocit

jazyk

německý