PopisMísto výkonu práce: ORP Rokycany, Svazu bojovníků za svobodu 68, Rokycany
Náplň práce: podpora a pomoc dětem a jejich rodičům v oblasti vzdělávání a školní přípravy, zvýšení úspěchu dětí ve vzdělávání, docházce na běžnou školu. Pomoc při řešení problémů týkající se rodinných záležitostí (zejm. výživné, určení otcovství), dluhové problematiky (zejm. orientace v závazcích a možnosti řešení), bydlení (zejm. nalezení vhodného bydlení) a zaměstnání (zejm. nalezení zaměstnání) a dalších problémů rodiny.
Požadujeme: VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech podle §110 zákona č. 108/2006 Sb. nebo VŠ vzdělání humanitního směru, terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu, odhodlání prosazovat rovný a inkluzivní přístup ve vzdělávání. Výhodou: praxe, zkušenost s uvedenými službami, schopnost efektivně pracovat v týmu, samostatnost, kreativitu a flexibilitu, řidičský průkaz a vlastní osobní vůz
Nabízíme: platové ohodnocení 20.000,- Kč/měs., 5 týdnů dovolené, služební notebook a telefon, možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci, práci v profesionálním týmu, průběžnou individuální a týmovou supervizi, možnost dalšího vzdělávání a studilního volna
Kontakt: Aleš Kavalír, e-mail: ales.kavalir@clovekvtisni.cz - svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky posílejte na adresu ales.kavalir@clovekvtisni.cz do 20. 5. 2019
Více o aktivitách organizace Člověk v tísni, o. p. s. na poli sociální integrace a v dalších oblastech najdete na www.clovekvtisni.cz, resp. www.clovekvtisni.cz/plzen

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČlověk v tísni, o.p.s. Rokycany, Svazu bojovníků za svobodu 68, Střed, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Člověk v tísni, o.p.s.
  • Člověk v tísni, o.p.s.
  • Kontakt : Aleš Kavalír
  • E-mail : ales.kavalir@clovekvtisni.cz
  • Adresa : Člověk v tísni, o.p.s. Rokycany, Svazu bojovníků za svobodu 68, Střed, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

vzdělávání

zejm

práce

dalších

týmu

zaměstnání

aleskavalirclovekvtisnicz

sociální

problémů

řešení